0.02
 
  Meniu
kitas

Sulaukė pagalbos:  Išmestos į šaltį be jokio gailesčio – reikalinga pagalba dvejoms nuskriaustoms katytėms

ankstesnis

2018.01.21:

Katytės po truputį atsigauna, kova su parazitais jau įpusėjo, jos atkuto, priaugo svorio, sekantis žingsnis- sterilizacija. Norime nuoširdžiai padėkoti visiems, kurie prisidėjo prie katyčių gydymo – Jurgitai K., Linai A., Laimai U., Rūtai U., Stasei L., šių nuostabių žmonių dėka surinkta visa reikalinga suma! Už šiuos pinigėlius jau galėjome susimokėti už nuparazitinimo priemones (pirmam kartui ir pakartojimui) ir galėsime susimokėti už sterilizacijas, kurios bus atliktos netrukus (Sakalė sterilizuota pirma, Lionytė į gydykla keliauja rytoj). Kai katytės atsigaus po operacijų, bus paskiepytos ir sučipuotos, ir pagaliau jų “sutvarkymas” turėtų būti baigtas. Tuomet dairysimės naujų namučių :) Sunku protu suvokti, kaip buvo galima atsikratyti tokiomis gražiomis ir geromis katytėmis – jos TOBULOS! 

Katytes jau galima aplankyti ir jei kažkuri kris į akį ir širdį – ir rezervuoti. Norime tikėti, kad naujų namų paieškos neužtruks :) Dėl Lionės ir Sakalės galite mums skambinti tel. 863005977 (Ingridai) arba 860877481 (Sandrai), susitarę iš anksto nurodytais telefonais esate labai laukiami ir aplankyti šias mergytes mūsų sodyboje.

---

Žiauriai sušalusios, alkanos, blusėtos ir kirmėlėtos, išsuktom kojom ir muštos – štai tokios apleistos dvi katytės mistiniu būdu atsirado mūsų kačių namelio sodyboje. Iš pradžių galvojome, kad tai – tik pakeleivės, būna čia pas mus tokių, kurie ateina palikto maistelio paėsti, ir keliauja toliau. Bet šios dvi katytės niekur nesitraukė- bijodamos žmonių jos slėpėsi pavėsinėje, kol pagaliau jas pavyko sugauti ir saugiai patalpinti į šiltą patalpą. Katytės atrodė tragiškai – žiauriai apleistos ir neprižiūrėtos, nors dar jaunos ir kažkada buvusių gražių kailiukų. Keistas sutapimas – prieš kažkokiu būdu mūsų kieme atsirandant šioms dvejoms katytėms, gavome keistą skambutį – labai nemalonus vyriškis mums LIEPĖ priimti keturias kates, po to apsigalvojo – sakė dvi pasiliksiantis sau, o kitas dvi “nereikalingas” atvešiantis mums. Turime įtarimą, kad šios katytės ir bus atvežtos kaip nereikalingos šiukšlės ir paleistos mums į kiemą. Tai visa laimė, kad jos neišbėgo į visai šalia esantį kelią ir nepapuolė po ratais nemažu greičiu lekiantiems automobiliams arba neišsilakstė po aplink esančias pievas ir nepražuvo iš bado ir šalčio. Žmonės nesuvokia, kad šitaip atsikratydami gyvūnais sukelia jiems mirtiną pavojų ir atsakomybę už tai bando užkrauti mums.

Ką gi, su tokia kritine būkle teko katytėms keliauti į Kauną, o ten gydytoja vardino visą puokštę ligų ir diagnozių:

sidabrinei katytei, kurią pavadinome Sakale, išdidėjusi blužnis (įtariama, kad katytė buvo stipriai sumušta), todėl gydytoja pasiūlė ją pašalinti, kad netektų kęsti pasekmių ateityje. Sakalės kailyje – begalės blusų, ausyse – niežinės erkutės, kurias teko išvalyti, žarnyne – visas velnias įvairių kirmėlių. Gydytoja taip pat pažymėjo, kad katytė gali būti persirgusi stipria infekcine liga – tokia jauna, gal pusantrų metukų amžiaus, o tokia nemylėta ir neprižiūrėta...

Juoda mažytė katytė su balta krūtinyte gavo Lionytės vardą. Tik parnešę Lionę į patalpą pastebėjome jos išsuktas kojas – neįsivaizduojame, kokiu būdu ir kas tai padarė, tikėkimės, kad čia koks nelaimingas atsitikimas ar ligos pasekmė... Pro akis nepraslydo ir Lionės liesumas – katytė labai suvargusi ir išsekusi. Lionytė, kaip ir Sakalė, irgi apipulta parazitais – blusos, ausų erkutės, kirmėlės žarnyne, gražų ilgą kailiuką užpuolęs plaukagraužis... Jei atvirai, tikrai senai bematėme tokius apleistus gyvūnus.

Kad pastatytume šias dvi vargšytes ant kojų ir švarias bei sveikas galėtume išleisti į naujus namus, mums reikės nemažai pavargti – katytėms sulašinti lašiukus nuo vidaus ir išorės parazitų (ir lašiukus pakartoti po dviejų savaičių), gydyti antibiotikais ir stiprinti vitaminais, atmaitinti geru maisteliu, o tada abi sterilizuoti/paskiepyti/sučipuoti.

Visos šios procedūros skaudžiai atsilieps mūsų organizacijai – tokie neplanuoti gyvūnai reiškia, kad kažką turėsime atimti iš jau turimų globotinių, nes vos kelių besiaukojančių savanorių kišenėse ir taip vėjai švilpauja. Labai prašome visų palaikyti mus tokiais atvejais ir prisidėti prie gyvūnų gelbėjimo – paaukokite kiek galite į organizacijos sąskaitą, atvežkite maistelio, kraiko ir vitaminų katytėms, padėkite joms surasti naujus namus pasidalindami jų istorija savo Feisbuko paskyroje. Bet kokia Jūsų pagalba r parama yra labai vertinama, be žmonių palaikymo mes negalėtume tęsti savo darbų.

Mūsų duomenys paramai:

Pavedimo nurodymas: Sakalei ir Lionytei

VšĮ „Miesto katė”

 Įmonės kodas: 302720537 

Banko sąskaita: LT627300010130595181 

PayPal sąskaita (norintiems prisidėti iš užsienio): info@miestokate.lt

Tel. pasiteiravimui ir susitarti dėl atvykimo: 863005977 (Ingrida), 860877481 (Sandra).

 

 

Autorius: sandrute
Organizacija: „Miesto katė“ VšĮ
Svetainė: http://www.gyvunusterilizacija.lt, Facebook
Naujienos ID: 140791
Peržiūrėjimų skaičius: 781
Įdėta: 2018-01-11 (sandrute) | Redaguota: 2018-10-14 (sandrute)

Susijęs turinys
 Linkėjimai iš naujų namų: Lionytės linkėjimai iš naujų namų!

Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

 
   
Prisijungę (285)
,0.001,0.0033,0.0021,0.0067 ( + 0.0131) 0.390.49 (+ 0.1)