0.01
 
  Meniu
kitas

Organizacijos naujienos:  Jonavos R. Samulevičiaus progimnazijos kalėdinė akcija beglobiams gyvūnams paremti

ankstesnis
Jau antrus metus Raimundo Samulevičiaus progimnazijoje vyksta graži kalėdinė akcija, kurios metu renkama parama beglobiams Jonavos gyvūnams. 
Šiemet gerumo estafetę perėmė 4D klasės mokinės Gustė Auglytė, Emilija Savickaitė, Goda Misiūnaitė ir jų auklėtoja Gražina Murauskienė. Kaip ir pernai, taip ir šiemet parama buvo skirta gyvūnų globos organizacijos “Miesto katė” globojamiems gyvūnams. Mieste rastiems ir namų neturėjusiems keturkojams buvo renkamos piniginės lėšos, maisto ir kitos priežiūros priemonės, kurios prieš šventes buvo tiesiogiai įteiktos “Miesto katės” savanoriams. Mergaičių sugalvotą gerumo akciją palaimino ir pagyrė mokyklos darbuotojai – toks mergaičių elgesys yra pavyzdys kitiems mokiniams ir jų tėveliams, tai skatina domėtis mieste ir rajone veikiančiomis nevyriausybinėmis organizacijomis bei jų atliekamais naudingais darbais. 
Aktyviosios pradinukės ne tik remia prieglaudos gyvūnus – šios trys mergaitės rūpinasi ir kastruotomis katėmis, gyvenančiomis A. Kulviečio gatvėje. Gustės iniciatyva gyvūnų prekių parduotuvėje, esančioje A. Kulviečio g. 8A, į aukų dėžutę renkamos lėšos, už kurias perkamas maistas kirptaausėms miesto katėms, kastruotoms per programą “Pagauk-Sterilizuok-Paleisk” (PSP). Mergaitėms ši idėja gimė visai netikėtai - pradėjusios nuo savo kiemo kačių, jaunos moksleivės įsitraukė į beglobių gyvūnų gelbėjimą ir įtraukė savo bendraamžius. Tokios gerumo akcijos ir beglobių gyvūnų priežiūra turėtų tapti norma moksleiviams ir jų tėveliams – norėtųsi, kad miesto gyventojai labiau domėtųsi aplink juos vykstančiais gelbėjimo darbais ir tais, kurie savimi pasirūpinti negali. 
“Miesto katės” savanoriai nuoširdžiai dėkoja Raimundo Samulevičiaus progimnazijos moksleiviams ir darbuotojams už jų paramą bei rūpestį!
Autorius: sandrute
Organizacija: „Miesto katė“ VšĮ
Svetainė: http://www.gyvunusterilizacija.lt, Facebook
Naujienos ID: 140217
Peržiūrėjimų skaičius: 760
Įdėta: 2017-11-29 (sandrute) | Redaguota: 2018-08-14 (sandrute)


Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

 
   
Prisijungę (212)
,0.0006,0.0014,0.0011,0.0011 ( + 0.0042) 0.10.19 (+ 0.09)