0.01
 
  Meniu
kitas

Linkėjimai iš naujų namų:  Aklutės (dabar Meškutės) linkėjimai iš Kupiškio rajono!

ankstesnis

Penktadienį galima pradėti itin smagiomis naujienomis – mūsų Aklutė turi savo namus! Ši vargšė katytė pas mus gyveno daugiau nei 2.5 metų – nuo 2014 metų Kalėdų, kuomet susijaudinęs vyras karštligiškai ieškojo pagalbos nutrenktai ir prie kelio kelioms paroms paliktai katytei. Kaip dabar tie žodžiai skamba ausyse – “visi atsisakė padėti, jūs – vienintelė mano viltis”… Prisipažinsime, netikėjome, kad katytė išgyvens, nes traumos buvo itin didelės – skilęs gomurys, sulaužytas žandikaulis, iššokę akys, sutrenktos smegenys, vidaus organai… Bet ji išgyveno ir įrodė visiems, kad net būnant aklai galima gyventi pilnavertį gyvenimą ir būti pačia geriausia visų drauge.

Niekas nesiryžo įsivaikinti šios gražuolės, kol neužtikome komentaro, kuris ir suintrigavo. Išdrįsome pakalbinti ponią Renatą, kuri jau turi vieną aklą katytę ir daug patirties su tokiais gyvūnais, ir mums pasisekė – ji sutiko priimti į savo svetingus namus dar vieną aklą katytę!

Aklutė dabar pakeitė vardą į Meškutės ir turi du naujus draugus – aklą katytę Trepsę ir oranžinį katinuką Semkutį. Meškutė gan greitai adaptavosi naujuose namuose – per dvi dienas ji jau apsiprato su nauja aplinka, lengvai randa savo tualetą, be streso ėda savo maistuką, o vakar net žaidė su popieriaus gniužulėliu :)

Meškutei teko nemažai pakeliauti – iš Jonavos net į Pandėlį, esantį tarp Kupiškio ir Rokiškio. Visa ši kelionė nebūtų buvusi įmanoma be vieno nuostabaus žmogaus – savanorės mamos Irutės, kuri iš Mažeikių (!) važiuodama lankyti brolio į Kupiškio rajoną sutiko padaryti beveik 200 km lankstą ir “užsukti” į Jonavą prigriebti Meškutės. Irute, Jūsų dėka tai jau aštuntas gyvūnas, pasiekiantis savo naujus namus tolimiausiuose Lietuvos kampeliuose!

Laimingos pabaigos šiai katytei laukėme ilgai, ir pagaliau ji atėjo :) Kviečiame visus pasidžiaugti su mumis ir palinkėti Renatai ir Meškutei kuo geriausios kloties!

Autorius: sandrute
Organizacija: „Miesto katė“ VšĮ
Svetainė: http://www.gyvunusterilizacija.lt, Facebook
Naujienos ID: 138959
Peržiūrėjimų skaičius: 666
Įdėta: 2017-08-25 (sandrute) | Redaguota: 2018-05-22 (sandrute)


Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

 
   
Prisijungę (245)
,0.0005,0.0007,0.0006,0.0006 ( + 0.0024) 0.080.16 (+ 0.08)