0.01
 
  Meniu
kitas

Sulaukė pagalbos:  Mūsų naujieji globotinukai – Apelsinas ir Agrastas!

ankstesnis
Praėjusią savaitę mūsų globotinukų gretas papildė šie du maži kukuliukai – broliukai Apelsinas ir Agrastas. Dėl šių mažylių į mus pagalbos kreipėsi iš P. Vaičiūno g. 6 namo. Ačiū mūsų nuostabioms savanorėms, kurios ėjo  į to namo rūsius ir susigavo šiuos broliukus. Kačiukų ten yra ir daugiau, bet kol kas tik tiek pavyko jų išgelbėti. Kačiukai apie pusantro – dviejų mėnesiukų, labai švarūs ir gražūs, kas yra tikras džiaugsmas savanoriams - nesmagu, kai sergančius mažiukus, rastus gatvėje, tenka “pumpuoti” vaistais. Laimei, šį kartą šito išvengėme, ir kačiukams pakako švarinimo ir nuparazitinimo procedūrų. 
Apelsinas – labai mielas katinėlis, o jo broliukas Agrastas – kiek atsargesnis ir kuklesnis, jam prisijaukinti teks įdėti truputį pastangų ir kantrybės. Būtų nuostabu, jei berniukai į naujus namus galėtų keliauti kartu – ir jiems būtų smagiau dviese, ir dėmesio jie iš savo naujųjų šeimininkų prašytų mažiau, kadangi užimtų vienas kitą. Teko nemažai skaityti forumuose, kai žmonės skundžiasi mažo kačiuko išdaigomis. Paimkite du mažylius ir šios problemos nebus!
Jei norėtumėte broliukams suteikti namus, drąsiai skambinkite tel. 863005977. Kačiukams paaugus juos kastruosime ir mikročipuosime nemokamai!
P.S. Šiandien buvo sugauta viena iš kačiukų mamyčių, šią savaitę norėtume sterilizuoti visas tame kieme gyvenančias katytes, kad daugiau netektų gelbėti mažylių iš rūsių.
Autorius: sandrute
Organizacija: „Miesto katė“ VšĮ
Svetainė: http://www.gyvunusterilizacija.lt, Facebook
Naujienos ID: 138296
Peržiūrėjimų skaičius: 818
Įdėta: 2017-07-04 (sandrute) | Redaguota: 2018-04-26 (sandrute)

Susijęs turinys
 Padovanotas kačiukas Jonavoje
 Padovanota katė Jonavoje
 http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.54380
 http://www.gyvunusterilizacija.lt
 Prieglaudų rss: Mūsų naujieji šnypštukai – reikalinga parama gydymui!
 Sulaukė pagalbos: Mūsų naujieji šnypštukai – reikalinga parama gydymui!

Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

 
   
Prisijungę (258)
,0.0005,0.0011,0.0011,0.0011 ( + 0.0038) 0.220.3 (+ 0.08)