0.01
 
  Meniu
kitas

Reikalinga pagalba:  Rasta stipriai serganti mažylė! Bus reikalinga vet. apžiūra, gydymas ir parama

ankstesnis

2017.06.30

Vakar mūsų Coliukė kartu su Elviu lankėsi vet. klinikoje išsamiai apžiūrai. Kaip ir sakėme, gydytoja tik patvirtino mūsų žodžius – katytė be galo išsekusi. Raumenukų net nėra, vien kauliukai ir odytė, maistuką ryja kaip siurbliukas, negana bado, ją dar siurbė ir didelės blusos... Katytė jau kelis kartus išmaudyta, nes jai lašiukų lašinti kol kas negalima, nes jos ir būklė, ir amžius to dar neatlaikytų. Mažytė labai glaudžiasi prie žmogaus, nori jo šilumos, gaila jos be galo, taip norėtųsi, kad ji išgyventų ir užaugtų į gražią ir sveiką katę... Coliukei reikia daug valgyti, ėsti vitamininę pastą, daug ilsėtis ir sveikti. Žinoma, neapsieisime ir be vaistų.

Norime labai padėkoti Gintarei S., Ingai P. ir Daivai D. už paaukotus 27 eurus Auksiui ir Colei, padalinus juos per pusę, Coliukei lieka 13.50 euro. Taip pat didelis ačiū Eglei K., Dianai G., Karolinai U. ir Linai A. už 80.49 eurų, pervestų į mūsų sąskaitą Coliukei! Vaistukai ir apžiūra kainuos, todėl labai prašome paramos Coliukei  - kiekvienas euras brangus, nes už juos perkama viskas jos gyvybei ir sveikatai stiprinti.

Coliukei galite paaukoti:

Pavedimo nurodymas: Coliukei

VšĮ „Miesto katė” 

Įmonės kodas: 302720537 

Banko sąskaita: LT227300010136031102 

Taip pat turime ir PayPal sąskaitą norintiems prisidėti iš užsienio, mūsų PayPal sistemoje naudojamas el. paštas yra info@miestokate.lt

---

Radai kačiuką Jonavoje 19 valandą? Tavo problemos. Ir pagalbos nesitikėk, jos negausi. Gavome skambutį iš jaunos merginos Augustės, kuri važiuodama pas draugę į Lietavos gatvę, pamatė berniuką, besinešiojantį ir visiems besiūlantį kačiuką. Pakalbintas vaikas prasitarė, kad kačiuką rado rūsyje. Kaip supratome, namo jis jo negalėjo parsinešti, todėl siūlė visiems praeiviams. Augustei pagailo mažylio, nes ji suprato, kad naktį kačiukas vėl praleis rūsyje arba išvis – gatvėje, ir ji pabandė jam ieškoti pagalbos. Prieglauda uždaryta, kam nors prisiskambinti 19 valandą – misija neįmanoma. Vėliau po ilgų atmetinėjimų vienas žmogus pakėlė ragelį ir paprašė pagloboti, kol kačiukui atsiras vieta... Jei visi taip radę galėtų globoti gyvūnus namuose, tai ir savivaldybės remiamų prieglaudų nebereikėtų. Deja, viena bedirbusi vet. klinika taip pat atsakė labai paprastai – nėra vietų. Laimei, vietos atsirado pas mūsų globėją, bet mūsų ir lėšos, ir kantrybė jau senka. Kačiukas pasirodo esanti katytė, stipriai išsekinta parazitų – konkrečiai blusų, išsiurbta kaip reikiant. Oda sudirgusi, vietomis išplikusi, katytė alkana, išsigandusi, bet draugiška ir nesipriešina žmogaus pagalbai. Katytė šiam vakarui buvo bent jau išmaudyta nuo parazitų, kad jie jos daugiau nebeėstų, skaniai pavalgydinta, ir miegos švariai bei saugiai, o rytoj laukia vet. gydytojų apžiūra ir nuosprendis, kokio gydymo reikės jai atstatyti, nes katytė tikrai suvargusi. 
Ir vėl mes prašome skaitytojų paramos – pasikartosime dar daug kartų: mums už gyvūnų surinkimą Jonavos savivaldybė neskiria anei vieno cento, viską, ką perkame gyvūnams- maistas, kraikas, vaistai, kuras vežioti pas gydytojus – yra apmokama tik iš skaitytojų paramos, o kai jos pritrūkstama, skirtumas dengiamas tiesiai iš pačių savanorių kišenės. Savanoriams algos už šiuos gelbėjimus nėra mokamos, todėl kiekvienas toks naujas gyvūnas reiškia papildomą kišenių tuštinimą ir savo asmeninio laiko aukojimą. Norėtume užsiimti tik PSP programa, bet taip, deja, nesigauna, vis kraunamės ir kraunamės tą kitų kryžių sau ant pečių. 
Labai prašome padėti mums ir šį kartą – katytė nekalta, kad atsirado šiame pasaulyje, bet dabar ji yra saugi ir ji bus mylima tiek savanorės namuose, tiek, tikėkimės greitu metu, ir naujuose namuose.
Mūsų savanoriai ir Coliukė prašo prisidėti prie gydymo:
Pavedimo nurodymas: Coliukei
VšĮ „Miesto katė” 
Įmonės kodas: 302720537 
Banko sąskaita: LT227300010136031102 
Taip pat turime ir PayPal sąskaitą norintiems prisidėti iš užsienio, mūsų PayPal sistemoje naudojamas el. paštas yra info@miestokate.lt
Autorius: sandrute
Organizacija: „Miesto katė“ VšĮ
Svetainė: http://www.gyvunusterilizacija.lt, Facebook
Paramos gavėjas:
„Miesto katė“ VšĮ
Paramos gavėjo kodas: 302720537
Banko sąsk.: LT 62 7300 0101 3059 5181, Paypal
Naujienos ID: 138199
Peržiūrėjimų skaičius: 980
Įdėta: 2017-06-28 (sandrute) | Redaguota: 2018-05-24 (sandrute)


Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

 
   
Prisijungę (257)
,0.0004,0.001,0.0013,0.0018 ( + 0.0045) 0.090.17 (+ 0.08)