0.01
 
  Meniu
kitas

Sulaukė pagalbos:  SOS JONAVA! Po balkonu sužeistas katinas!

ankstesnis
2017.06.29
Elvis šiandien keliavo į Kauna, kur buvo atidžiai apžiūrėtas. Gydytoja mano, kad katinukas gali būti iškritęs iš balkono ar kažkas panašaus, nes matosi sena gomurio trauma, sutrenktos užpakalinės kojos, bet, ačiū Dievui, lūžiu nėra. Elvis matyt iškrito ir ilgai klaidžiojo, nes labai išsekęs, sulysęs ir praradęs raumenu masę, o kailį užpuolę parazitai. Elviui gali būti apie 4-5 metai, tai jaukus ir naminis katinas, todėl labai norime tikėti, kad jo kažkas ilgisi ir ieško.
Elviui buvo sulašinti lašiukai nuo parazitu, dabar svarbiausias darbas - atgaivinti jį, gerai maitinti, kad jis atgautu savo buvusį grožį, sveikata ir stiprybę. Ačiū Elvyrai, kuri vakar atgabeno katinuka pas savanorę į namus, dabar jis naktis saugiai leis narvelyje, kol sustiprės ir atsiras jo tikrieji šeimininkai.
Labai prašome visu dalintis - iš širdies trokštame, kad Elvis greičiau grįžtu namo!
Jei manote, kad tai Jūsu katinukas, prašome susisiekti su mumis tel. 863005977.
Elvis mielai priims ir svečius su skaniomis vaišėmis, jam dabar bus reikalingas tik pats skaniausias maistas :)
Norime dar kartą tarti didelį ačiū visiems, kurie prisidėjo prie Elvio veterinarinės apžiūros ir gydymo - Inesai V., Elvyrai Š., Andrejui, Dianai G. ir Aušrinei P. už 42 eurų auką juodukui!
---
Vakar vėlai vakare, jau po 22 valandos, gavome skambutį iš Elvyros, labai šaunios moters, kuri rūpinasi savo ir aplinkinių kiemų katytėmis. Prie Chemikų g. 78 iš niekur atsirado juodas katinukas – paliegęs, apipešiotas, kaip Elvyra sako, kažkaip keistai ir ne taip kaip turėtų atrodančiu stuburu. Pasirodo, jis ten jau trečią parą miegos po balkonais. Elvyros kieme visi katinukai kastruoti/sterilizuoti, todėl naujokas iškart pastebimas. Moterys pamaitino katinėlį, tačiau jam skubiai reikalinga veterinarinė pagalba – mes jį nuvežtume į gydyklą, bet mums labai reikalinga ir parama, kad už tą gydymą galėtume veterinarams atsiskaityti, o ne toliau viską imti “į skolą”. Pradžiai turbūt bus reikalingas rentgenas, nes katinas, toks vaizdas, kad arba pervažiuotas automobilio, arba iš kokio vamzdžio išlindęs, nes visa nugara “nutarkuota”. Šiaip katino kailis blizga, jis gali būti ir naminis, kažkieno pabėgęs ir gatvėje nukentėjęs. 
Labai prašome dviejų dalykų – kiekvieno žmogaus paaukoti nors po kelis eurus šio nelaimėlio pradiniam gydymui ir dalintis šia istorija, kažkaip norisi tikėti, kad katinukas turi namus ir greitai atsiras jo šeimininkai. Labai prašome nebūti abejingais, tiek bankinis pavedimas, tiek pasidalijimas reikalauja tik kelių mygtukų paspaudimų, kuo didesnė skaitytojų parama ir palaikymas, tuo daugiau gyvūnų galime išgelbėti, nes vieni mes tiek nepajėgūs. Jau ir taip turime tiek ligonių ir skambučių, kad baisu ir ragelį kelti, vieną dieną tikrai teks pasakyti STOP. 
Reikalinga suma: 35 eurai (bent pradžiai, rentgenui ir pirminei apžiūrai)
Pavedimo nurodymas: Juodukui po balkonu
VšĮ „Miesto katė” 
Įmonės kodas: 302720537 
Banko sąskaita: LT227300010136031102 
Taip pat turime ir PayPal sąskaitą norintiems prisidėti iš užsienio, mūsų PayPal sistemoje naudojamas el. paštas yra info@miestokate.lt
Jei kažką žinote apie katinuką, labai prašome susisiekite su mumis: 860877481 (Sandra), 868480363 (Elvyra).
Autorius: sandrute
Organizacija: „Miesto katė“ VšĮ
Svetainė: http://www.gyvunusterilizacija.lt, Facebook
Naujienos ID: 138198
Peržiūrėjimų skaičius: 921
Įdėta: 2017-06-28 (sandrute) | Redaguota: 2018-04-26 (sandrute)


Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

 
   
Prisijungę (261)
,0.0007,0.0011,0.001,0.001 ( + 0.0038) 0.10.19 (+ 0.09)