0.01
 
  Meniu
kitas

Sulaukė pagalbos:  Dar vienas mažas stebuklas – Meilutės istorija

ankstesnis

Jau retas kuris Lietuvoje negirdėjęs apie PSP (Pagauk-Sterilizuok-Paleisk) programą, kuri gelbėja kačiukus nuo pražūties nesvetingame gatvės gyvenime bei moko žmones humaniškumo. Ši programa skirta laukinėms miesto katėms, kurias prižiūri miesto gyventojai (katės yra sterilizuojamos, kad nebevestų palikuonių) - šios katės yra nejaukinamos ir pas žmogų namuose niekada negyvens. Tikra tiesa, kad gatvėje pasitaiko ir išmestų naminių kačių, kurios, kad ir kiek metų gyvena gatvėje ir bando prisitaikyti, bet niekad nesulaukėja, todėl joms ištisai gresia pavojus ir būtent dėl to tokios katės turi būti gelbėjamos ir joms ieškoma naujų namų. 
Kiekvieną kartą, kai pastebime, kad pagauta katytė po operacijos visai nerodo noro būti paleista atgal į gatvę, bandome ieškoti jai namų. Jau daug tokių vargšiukų esame išgelbėję ir padovanoję, bet smagiausia, kai namai joms atsiranda per vieną dieną! Pasisekė ir mūsų Meilutei – ši katytė tik vakar buvo parvežta iš veterinarijos klinikos, o šiandien jau džiaugiasi naujais namais! Po operacijos Meilutės negalėjome paleisti, dėl sudėtingos operacijos norėjome ją dar palaikyti, kol ji visiškai sustiprės, bet įkišus ranką į narvą ji ėmė glaustytis ir laižyti savanorei rankas... Užteko akimirkos suprasti, kad tokios katės tikrai negalime paleisti atgal į gatvę. Negana to, susisiekus su viena to namo gyventoja, mums buvo papasakota, kad katytę lyg išmetė buvę šeimininkai, išsikraustę gyventi kitur... Katytė jau metus gyvena plyšyje tarp dviejų namų, ji gaudavo paėsti, bet turėjo pati susirasti kur saugiai ir šiltai pernakvoti kiekvieną naktį. Klausantis tokių istorijų širdis plyšta ir kiekvieną kartą iš naujo baisimės žmonių abejingumu kito skausmui. 
Šiandien pas mūsų savanorę namuose apsilankė jauna mergina Liudmila, ji norėjo išsirinkti iš mūsų katinėlį, apžiūrėjo visus, ir paskutinę savo apsilankymo minutę nuėjo pažiūrėti Meilutės. Liudmila iškart apsisprendė – Meilutė keliauja su ja namo! Meilutės meilumas užbūrė ir pati katytė pasiprašė sau namų :) Jau gavome ir pirmąją nuotraukėlę, kur Meilutė mėgaujasi ramybe ant sofutės :) Be galo didelis ačiū Liudmilai už suteiktą antrą gyvenimą Meilutei, po tokių sunkių išgyvenimų ir tiesiogine to žodžio prasme pravargtų metų Meilutė vėl bus laiminga ir mylima, ji to tikrai nusipelnė.
Autorius: sandrute
Organizacija: „Miesto katė“ VšĮ
Svetainė: http://www.gyvunusterilizacija.lt, Facebook
Naujienos ID: 137251
Peržiūrėjimų skaičius: 717
Įdėta: 2017-06-21 (sandrute) | Redaguota: 2018-04-26 (sandrute)


Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

 
   
Prisijungę (252)
,0.0008,0.001,0.001,0.0011 ( + 0.0039) 0.080.17 (+ 0.09)