0.01
 
  Meniu
kitas

Sulaukė pagalbos:  Dryžiukė iš rūsio – ieškomi namai!

ankstesnis

Štai tokį mažą angeliuką pavyko išgelbėti nuo pražūties daugiabučio kieme – mažytę, apie 2 mėnesių, didelėm akytėm katytę,  kurią pavadinome Dryžiuke. Mūsų naujoji globotinė Dryžiukė ieško sau naujų namų – ateityje, kai ji paaugs, sterilizuosime, paskiepysime ir sučipuosime ją NEMOKAMAI! Kaip sakant, geriems žmonėms tikrai negaila, kad tik Dryžiukė būtų mylima r laiminga :) Jei susidomėjote Dryžiuke, skambinkite tel. 863005977 (Jonava, Kaunas ir aplink). 

Bet apie viską nuo pradžių.
Į mus kreipėsi Gabrielė, vieno Chemikų gatvės (Jonavoje) daugiabučio gyventoja, apie kurią jau rašėme. Gabrielė praėjusį mėnesį savo kieme aptiko dvi jaukias, bet alkanas, suvargusias ir iš baimės tik tamsoje paėsti ateinančias katytes. Jauna ir iniciatyvi mergina pati katytes sugavo, mes jas sterilizavome, ir Gabrielė joms surado naujus namus, nepatingėjusi nuvežti katytes net iki Šilutės!
Gabrielės geri darbai tuo nesibaigė - ji pastebėjo ir daugiau kačių kieme, ėmė jas maitinti, stebėti situaciją ir pamatė, kaip vaikai kieme tampo kačiukus. Katytė buvo atvedusi vaikus ir paslėpusi rūsyje, bet vaikai juos rado ir ėmė nešiotis kaip žaisliukus po kiemą. Vieną katytę pavyko paimti – ji šiuo metu yra saugi, o kiti mažyliai vis dar paslėpti rūsyje. Ačiū mūsų naujai komandos narei Vitai, kuri sutiko savo namais pasidalinti su išgelbėta mažyle ir suteikė jai laikiną globą - Vita, tu nuostabi, be tavęs mes nebūtume galėjusios išgelbėti šios mažylės! Negalime atsidžiaugti papildžiusios komandą dviem nuostabiomis jaunomis moterimis Gabriele ir Vita, kurios neabejingos miesto kačių likimams ir iš esmės tuos likimus keičia į gerąją pusę savo rankomis ir pastangomis.
Šiandien šiame kieme apsilankė ir mūsų PSP programos koordinatorė Dovilė, kuri sugavo beveik visas tame kieme gyvenančias katytes ir išvežė jas į vet. kliniką sterilizuoti. Katytės, jei neturės kažkokių sveikatos problemų, rytoj bus paleistos atgal, o Gabrielė su Vita vėl ir vėl bandys ieškoti užkalto rūsio savininko, nes tame rūsyje ir gyvena dar 3 mažyliai. Radus mažylius jie bus paimti į laikiną globą ir taip pat ieškos sau namučių. 
Norime paprašyti visų po labai nedaug prisidėti prie Dryžiukės išlaikymo – katytė mažytė, jai daug nieko nereikia, bet norėtumėme jai duoti tik patį geriausią maistuką, skirtą tokio amžiaus kačiukams, kad ji augtų sveika ir stipri bei gautų visas tokiam mažam angeliukui reikalingas medžiagas. Jei norėtumėte prisidėti prie kokybiško Dryžiukės augimo, kviečiame paaukoti į organizacijos sąskaitą:
Pavedimo nurodymas: Dryžei
VšĮ „Miesto katė” 
Įmonės kodas: 302720537 
Banko sąskaita: LT227300010136031102 
Taip pat turime ir PayPal sąskaitą norintiems prisidėti iš užsienio, mūsų PayPal sistemoje naudojamas el. paštas yra info@miestokate.lt
Autorius: sandrute
Organizacija: „Miesto katė“ VšĮ
Svetainė: http://www.gyvunusterilizacija.lt, Facebook
Naujienos ID: 137249
Peržiūrėjimų skaičius: 770
Įdėta: 2017-06-21 (sandrute) | Redaguota: 2018-04-26 (sandrute)

Susijęs turinys
 Linkėjimai iš naujų namų: Bitutės linkėjimai :)

Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

 
   
Prisijungę (256)
,0.0006,0.001,0.0009,0.001 ( + 0.0035) 0.120.21 (+ 0.08)