0.01
 
  Meniu
kitas

Linkėjimai iš naujų namų:  Pūkio linkėjimai iš naujų namučių!

ankstesnis

Ar pamenate Pūkį, vieną iš kačiukų, priglaustų iš siaubingos vietos Klaipėdos gatvėje Jonavoje? http://www.miestokate.lt/lt/news/view/id/78962

Pūkis pas mūsų globėją užsibuvo gan ilgokai – net pusantrų metukų, bet juk žinote mus – mes lauksime tiek, kiek reikia, kol kiekvienas gyvūnas suras savo žmogų – tą, kuris jį priims į namus iki gyvenimo galo. Nusišypsojo laimė mūsų Pūkučiui – jis gyvena pas ponią Eriką Jonavoje, karaliauja namie vienas ir yra be galo mylimas :) Erika mums atsiuntė keletą nuotraukėlių iš kasdienio ir, kaip atrodo, labai linksmo Pūkio gyvenimo :)

Autorius: sandrute
Organizacija: „Miesto katė“ VšĮ
Svetainė: http://www.gyvunusterilizacija.lt, Facebook
Naujienos ID: 136767
Peržiūrėjimų skaičius: 2263
Įdėta: 2017-05-26 (sandrute) | Redaguota: 2018-10-15 (sandrute)

Susijęs turinys
 Sulaukė pagalbos: Jonava: Spyris už indelį vandens – Klaipėdos gatvės skaudulys
 Sulaukė pagalbos: PILKUTIS - išduotas šeimininkės
 Sulaukė pagalbos: Jonava: Reikalinga parama Pūkiui
 Sulaukė pagalbos: MAŽYLIS - sušaudytas, nepasitikintis žmogumi
 Prieglaudų rss: Jonava: Spyris už indelį vandens – Klaipėdos gatvės skaudulys
 http://www.gyvunusterilizacija.lt
 http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.45462
 PSP katės Jonavoje
 Padovanotas katės Jonavoje

Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

Erika (2017-06-12)
Visada norėjau raino arba "ryžo" katino, o išėjo, jog turiu baltą ir visai nesigailiu. Nuostabus katinukas, kurio vardas dabar - Liova :) Jau išmoko sėdėt, "paprašyt", dabar mokinamės duoti leteną, tačiau kol kas gaunasi tik iškelt letenėlę, bet nepaduot, ko gero teks tuo ir apsiriboti :) Labai mėgsta kartu pasidairyti pro atdarą balkoną, bet būtinai reikia prisiglausti prie šono, kitaip nelabai drasu... Ir dar okupavo vaiko lauko liemenę - šiuo metu smagiausia miegoti tik ant jos, gerai kad orai lauke nešalti. Auginausi citrinžolę arbatai, bet Liovuškai pasirodė kad jam jos reikia labiau, taigi jau baigia nukramsnoti visą sėjinuką ir neužilgo reiks sėti naujai :) Jei pradedi Liovą glostyti atkiša pilvuką o su letenom suima ranką ir užsideda sau ant galvos - parodo kur nori būt glostomas :). Mūsų šeima be galo džiaugiasi šiuo katuku ir dėkui darbuotojai, kuri padėjo išsirinkti katinuką pagal mūsų poreikius.
 
   
Prisijungę (288)
,0.0046,0.0016,0.0025,0.0015 ( + 0.0102) 0.640.72 (+ 0.08)